Helmuga Basauri Agenda

azaroak 15-16-17 noviembre

– Pozokoetxe Kultur Etxea –

RODRI eskolaren ikasleen pintura erakusketa

Exposición de alumnos/as Academia de pintura Rodri

– Marienea –

Greba orokor feministarantz

Hacia la huelga feminista

– Taberna Nagusia – San Miguel –

Bizkaiko bazterrak

Rincones de bizkaia

– Arizko Dorrea –

Euskal Herriko olatuen historia (1967-2019)

Historia del surf en Euskal Herria (1967-2019)

Exposociones

ostirala azaroa 15 noviembre viernes

– Social Antzokia –

20:00 · El asesino de los caprichos

igandea azaroa 17 noviembre domingo

– Social Antzokia –

17:30 · El asesino de los caprichos

larunbata azaroa 16 noviembre sábado

13:00h  ·  Pery Fly (Pop & Rock)  ·  Kareaga Goikoa

13:00h  ·  Bilbobillies (Country & Rockabilly)  ·  Solobarria Plaza

13:00h  ·  My bastard friend (Pop & Rock)  ·  Balendin Berriotxoa

13:30h  ·  Music-Box (Rock & Roll)   ·  Galizia

13:30h  ·  Lee Junior (Rock & Roll)  ·  Begoñako Andramari

19:00h  ·  Trikitixa kalejira  ·  Kalero + Basozelai

19:00h · Trikitixa kalejira · San Miguel

19:00h · Trikitixa kalejira · Arizgoiti + Benta + Solobarria

igandea azaroa 17 noviembre domingo

13:00h · Udondoko Txikiteroak · Kalejira

larunbata azaroa 16 noviembre sábado

– Social Antzokia –

20:30 · Burdina / Hierro · Adriana Bilbao

igandea azaroa 17 noviembre domingo

– Social Antzokia –

11:00  · Ehuna · Ehuna Dantza & Teatro Paraíso

igandea azaroa 17 noviembre domingo

– Solobarria Plaza –

10:00  ·  EKO Azoka / EKO Mercado

Mercado eco

igandea azaroa 17 noviembre domingo

Futbola – Fútbol

– Artunduaga Polikiroldegia –

11:30

Basconia – Cultural de Durango

Eskubaloia – Balonmano

– Artunduaga Polikiroldegia –

12:15

Omega Peripheals Basauri – Schär Zaragoza

Basauriko Ahots-MusiKa Topaketak – Alarde de Masas Corales de Basauri

larunbata azaroa 16 noviembre sábado

– San Pedro Eliza –

19:00

Lirikió Abesbatza   ·  Mañaria

igandea azaroa 17 noviembre domingo

– San Pedro Eliza –

19:00

Otxote Jatorki Abots Zuriak   ·  Bilbo